Ja

Cześć!

Jestem dziewczyną, która lubi gadać o filmach, które obejrzała. Czasem kino jest dla mnie lekiem na całe zło, a czasem po prostu oglądam sobie coś dla zabicia czasu. W każdym razie, nie chcąc już więcej zadręczać ludzi, opowiadając im w nieskończoność co tam ciekawego ostatnio widziałam, uznałam że po prostu będę wyżywać się w tym jednym miejscu w internecie.

Z założenia nie chcę pisać typowych recenzji, bo to jest dość nudne. Lubię drążyć i poznawać kontekst historii, żeby wiedzieć co oglądam, więc o ile film jest tego warty, znajdziecie tu wiele dygresji i moich komentarzy. Ja po prostu piszę sobie o filmach i serialach. Nie trzymam się za bardzo sztywnej konwencji.

Na moje szczęście, nie jestem żadną tam znawczynią kinematografii, więc nie ma tu profesjonalnych analiz nie wiadomo czego. Dowiecie się natomiast co warto według mnie obejrzeć, a czego unikać. Tak po prostu.

 

Aha, mówcie mi Paulina!

Jeśli macie jakieś propozycje, uwagi, spostrzeżenia albo po prostu chcecie mnie znaleźć, to proszę bardzo, piszcie na: kontakt@wnuczkazmaroka.pl